name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=186" id="ctl00">

Direksiyon Dersi Merkezi

Sektördeki 28 yıllık tecrübesiyle hizmet veren kurumsal sürücü kursu faaliyeti olan bir kurumdur. Sürüş eğitiminin her aşamasında uzman olan ekibimiz, araba kullanmayı nezaket, cesaret ve sabırla öğreten öğretmenlerle hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sürücü Öğretmenliği sertifikasına sahip olan tüm öğretmenlerimiz, kendini İstanbul yollarını güvende tutmaya adamıştır. Eğitim Kurumumuzun ailesinin bir parçası olmak için web sitesi üzerindeki iletişim formunu doldurabilir veya Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kesinlikle güvenebileceğiniz eğitim kurumuyuz. Öğrencilerin, güvenli, kendinden emin, nazik ve sorumlu sürücüler olmalarına yardımcı olmak için ömür boyu sürüş becerileri öğretmeyi taahhüt ediyoruz. Nitelikli, deneyimli ve sertifikalı ve yetkili eğitmenlerle haftanın 7 günü olağanüstü bire bir eğitim sunuyoruz. Sizlere profesyonel bir öğrenme ortamı yaratmaya devam ediyoruz. Çünkü; İstanbul’da en kaliteli sürüş eğitmenleri ile sürücü eğitimini sağlamaya odaklandık.

direksiyon dersleri

Trafikte birebir direksiyon dersi

Kuruluşumuzdan bu yana binlerce öğrencinin trafiğe güvenle çıkmasına yardımcı olduk. Araba sürmeyi öğrenmek göz korkutucu bir durum olabilir, ancak yolun her adımında sizinle yapacağımız eğitimler sonunda araç kullanmanın kolay yöntemlerini öğrenecek ve güvenli sürüş becerileri kazanacaksınız. Özel direksiyon dersi ile size kaliteli bir hizmeti çok uygun fiyatlara veriyoruz. Tatiller veya hafta sonları için ekstra ücret talep etmiyoruz. Derslerimiz birebir olarak uygulamalı yapılır ve size tam saatlik 2 x 60 dakikalık ders veririz. Programınıza sadık kalıyoruz ve acil durumlarda ders ertelemenize saygı duyuyoruz. Acil bir durumdan dolayı bir sonraki dersinize gelemez iseniz bizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.

Eğitim esnasında sizi gayet iyi anlıyoruz.

Öğrenme sürekli bir süreçtir pisiko- motor sürüş becerilerinizi mükemmelliğe taşımanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Yoğun trafik eğitimi için başlangıç sürüş becerilerine sahip olmanızı istiyoruz. Randevu aldıktan sonra, trafiğe çıkmanın ve kendi başınıza otomobil sürmenin nasıl bir duygu olduğunu keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Eğitmenlerimiz dakiktir ve aşırı trafik koşullarında hızlı sürüş için yeterli tecrübeye sahiptir. Asla bir mağduriyet yaşamazsınız.

Bire Bir Direksiyon Eğitimi

Birebir yapacağımız eğitimler de ilk başta eğitmenimiz araçla ilgili tanıtımları bilmeniz gerekenleri size uygun bir eğitim diliyle anlatacak ve trafikte temel bilgileri ve sürüş tekniğinizi değerlendirecektir. Ardından mevcut sürüş yöntemleriniz hakkında geri bildirim alırsınız ve bundan sonra eğitmen eğitime başlar. Programında ağırlıklı olarak, trafikte sürüş, ara sokak dar yollarda manevra yapma, teknik ve hızlı park etme, güvenli sollama teknikleri, en iyi şerit seçimi ve yavaş seyreden trafik bölgelerinde sabit hareket gibi titiz trafik eğitimi tekniklerine, trafik kurallarına odaklanıyoruz.

İsteyene Otomatik İsteyenlere Manüel direksiyon eğitimi

Özel dersleri ister otomatik araçlarla isterseniz de manüel vites araçlarla alabilirsiniz. Güler yüzlü ve sabırlı eğitmenimiz derslerinizden en iyi şekilde yararlanmak için rahat olmanızı sağlar. Eğitmenimiz profesyonel ve saygılıdır. İlk dersiniz den son dersinize kadar mükemmel bir hizmet sunmaya çalışır.

özel direksiyon dersleriGerçek Sürüş Keyfini Yaşamak İsteyenlere

Araç sürmeyi öğrenmek, ister ilk sürüş dersiniz olsun ister bir aradan sonra sürüş derslerine dönüyor olun, sakın korkmayın. Bünyemizde görev alan sürüş eğitmenimiz sabırlı, arkadaş canlısı ve profesyoneldir. Bu sayede sizi rahatlatır ve yakın zamanda güvenli bir şekilde araba kullanmanıza yardımcı olur. Sürüş dersleriniz için seçiminiz bizden yana olsun, deneyimli ve kalifiye sürüş eğitmenini de seçtiğinizden emin olabilirsiniz. Bu eğitimleri kendi aracınızla da alabilirsiniz. Kurs merkezimizin sürüş eğitmeni, istediğiniz yerde sizi karşılayacak ve seviyenize uygun dersleri verecektir.

Bayan öğrencilere bayandan özel direksiyon dersleri. Kadromuzda MEB sertifikalı bayan öğretmenlerimiz vardır. Yılların verdiği tecrübeye sahip olan bayan hocalarımız, özellikle bayandan bayana direksiyon dersi almak isteyen bayan öğrencilere araba kullanmayı mükemmel tekniklerle öğretiyorlar.

İstanbul da her çeşit trafikte profesyonel sürüş dersi, Trafikte aracınızı kullanmak için ders almak istiyorsanız kursumuza gelin, uzman öğreticilerimiz den kaliteli özel araç kullanma eğitimi alın. Avrupa yakası ve Anadolu Yakası olmak üzere istediğiniz güzergahta otomatik ve ya manüel sürüş eğitimi alabilirsiniz. Kapınıza gelen eğitim hizmeti.

DERS GÜNLERİ VE EĞİTİMLER HANGİ SAATLERDE YAPILMAKTA? Her gün 07:00 ile akşam 23:00 e kadar eğitimi verilmektedir. Bu saatler arasında size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterlidir.

özel direksiyon dersi

EĞİTİMLER İÇİN NASIL RANDEVU ALABİLİRİM? İDEM programları tamamen size uygun saatlere göre, haftanın her günü akıcı trafikte yapılmaktadır. Direksiyon kursu almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan araba kullanma eğitimi alabilirsiniz. Yada kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz. Eğitim alacağınız saat müsait ise onaylanır ve o saat size ayrılır.

KENDİ ARACIMLA DİREKSİYON EĞİTİMİ ALABİLİR MİYİM? İlk gün dersler ev veya iş yeri gibi istediğiniz noktadan başlayabilir. İlk ders öncelikle İDEM kurs aracıyla yapılır, hocamız sizin durumunuzu tespit ettikten sonra aracınızı kullanacak duruma geldiğinize karar verirse kendi aracınızda size eğitim verilebilir.

İstanbul da kaliteli özel direksiyon eğitimi alabileceğiniz Eğitim Merkeziyiz.

Geri gitme ve park etme dersleri. Geri gitme ve park yapma sorununuzu ileri eğitim teknikleri ile çözüyoruz. Teknik ve bilimsel park teknikleri ile özel hocalarımızdan emsali olmayan direksiyon dersler aldığınızda şaşıracaksınız.

EĞİTİM GÜZERGAHLARI - DERSLER NEREDE YAPILMAKTA? Eğitim yapılacak güzergah İstanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir. Sık kullandığınız güzergahta örneğin eviniz ile iş yeriniz arasında araç kullanma pratiği alabilirsiniz. Ayrıca siz daha çok hangi yolları kullanacaksanız o yollarda da pratik eğitimler yapabilirsiniz.

direksiyon dersi

EĞİTİM ARAÇLARIMIZ Milli Eğitim Bakanlığı onayı ile izinli olup; eğitim araçları son model otomatik ve manüel genellikle Renault Clio İcon dur. İsteyen ve aracı olan kursiyerlerimiz durumlarına göre kendi araçlarında eğitim alabilirler.

Araç Kullanmayı Öğrenmem ortalama ne kadar sürer? Yeni başlayanlar için yaklaşık olarak on saatlik (5 gün) sürüş eğitimi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz. Ayrıca kendi aracınız var ise size aracınızla da eğitimi vererek yardımcı olmaktayız...

Ortalama dersler kaç saat sürüyor? KAÇ DERS SONUNDA ARACIMI TEK BAŞIMA KULLANABİLİRİM? Hızlı, pratik, bilimsel, uygun fiyatları ile eğitim almak isteyenlere çağdaş yöntemlerle araç kullanmayı trafikte öğrenmeye kesin çözüm diyoruz. 5 günlük kısa süreli pratik eğitim ile aracınızı yüz de yüz kullanabileceğinizi iddia ediyoruz. Üstelik dersi ücretleri ödeme koşulları size göre ayarlanır. Sadece 1 ders denemeniz yeterli haklılığımızı bilecek ve hak vereceksiniz. Zira öğretmenlerimiz bu konu da oldukça tecrübe sahibidirler.

Yetiştirdiğimiz her sürücü adayı farkımızı fark edip tanıdıkları her kişiye direksiyon kursu konusunda bizleri tavsiye etmekte, bunun için teşekkürü bir borç biliyoruz. Sizlerde farkımızı fark edenlerden olacaksınız, sadece bir ders denemekte fayda var. Yanılmayacaksınız sizden öncekiler gibi çok fayda göreceksiniz.